top of page
sdj_cover3.png

hraji lidem
na svatbách.

Vojtěch Roupa

DJ se saxofonem

sdj_pic04_edited.jpg

dobrý den,

od obřadu do posledního tance.

Jmenuji se Vojtěch Roupa a jsem svatební DJ, saxofonista a kytarista. Moderuji česky, anglicky a trochu španělsky. Snoubenci si mě vybírají na základě referencí hlavně kvůli spolehlivosti, lidskému přístupu, hudebnímu vkusu, jazykové vybavenosti a technické zdatnosti. Dokážu se rychle napojit na svatebčany a hrát jim do noty. Umím také firemky, oslavy, večírky i táboráky s kytarou. Zjistěte o mně více nebo si poslechněte můj hodinový playlist.

dáme celou kapelu?

když jen DJ nestačí

Větší akce si zpravidla zaslouží větší pozornost. Mé služby DJ lze zkombinovat s parádní kapelou ROURA, jejíž členem mám čest být. V odpolední části svatby připravím pódium, kabely, mikrofony, světla a ozvučení, abychom zbytečně nestrávili půlku večera taháním věcí a rušivým kombinováním různých aparatur.

DSCF0620.jpg

a co [rád] hraji?

oldies? střední proud? specifický žánr?

Sto akcí, sto vkusů. Pokud jde o svatbu, mezi hosty zpravidla máme několik věkových kategorií se svými oblíbenými písničkami. Na osobní schůzce si vždy dopředu řekneme, co od večírku očekáváme. Někomu Helenku a ABBu, někomu System Of a Down a Kabáty. Na mém hodinovém playlistu najdete písničky, které mám rád.

bottom of page